poniedziałek, 19 sierpnia 2013

'not all WHO WANDER are lost'

Dziś przedstawiam kartkę której inspiracją jest Alicja w Krainie Czarów. Do stworzenia tej pracy zainspirowało mnie wyzwanie "Alicja w Krainie Czarów" na blogu The Art Choice. Nie przychodziło mi do głowy co zrobić, aż do momentu kiedy na blogu The Art Choice pojawiły sie ilustracje przydatne do wykonania pracy. Wiedziałam że królik jest mój :) Poukładałam sobie wszystko w głowie i oto co stworzyłam :

Today I present card inspired by Alice in Wonderland. To create this work inspired me challenge ""Alice in Wonderland" on the blog  The Art Choice. I had no idea what to do until I saw on a blog The Art Choice some beautiful illustrations. I knew that  rabbit is my :) I  got one's mind around and this is what I created:Ilustracja została wydrukowana i pomalowana własnoręcznie. Dodatkowo do jej ozdobienia użyłam techniki spotlight, o której dowiedziałam sie zupełnie przypadkiem przy okazji ogłoszenia nowego wyzwania Technika spotlight - wyzwanie tutorialowe na blogu SCRAPPO INSPIRACJE. Musze przyznać, że efekt który uzyskałam jest ciekawy i z całą pewnością wykorzystam użytą technikę w innych pracach.

Illustration has been printed and painted by hand. In addition to decorate it I used spotlight's technique , which I found quite by accident at the launch of the new challenges Technika spotlight - wyzwanie tutorialowe on a blog SCRAPPO INSPIRACJE. I have to admit that the result is really interesting and certainly I will use the technique  in other works.

5 komentarzy :

 1. Mistrzostwo! Praca mnie zachwyciła :)Chętnie przyłączam się do obserwatorów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuje. Jest mi niezmiernie miło :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie wygląda :) I mistrzowskie kolorowanie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super! Uwielbiam wszystkie prace inspirowane Alicją :) A ta jest wyjątkowa

  OdpowiedzUsuń