sobota, 18 kwietnia 2015

Spring is in the air ...

I love the moment when the birds begin to chirp, everything around it gets the green and the temperature outside is ever gracious :) Despite the fact that from my window I see snow on the mountaintops, feel spring in the air. Rose start to change colours , flowers begin to bloom :) ... I can't wait to see all flowers , which this year suppose to bloom around :) Spring is the perfect time for a wedding ... today I prepared card for this occasion :

Wiosna jest w powietrzu. Uwielbiam moment kiedy ptaki zaczynają świergotać, wszystko wokoło robi się zielone a temperatura na zewnątrz jest coraz łaskawsza :) Mimo tego iż za oknem widzę śnieg na szczytach gór , wiosnę czuć w powietrzu. Róża zmienia kolor , bratki zaczynają kwitnąć :) ... Z niecierpliwością czekam na wszystkie kwiaty, które w tym roku mają zakwitnąć :) Wiosna to idealny czas na ślub... dziś przygotowałam kartkę na tę właśnie okazję:


Paper : Prima Marketing, Tilda
Graphics : Digital Paper

Have a nice day :) Paulina

6 komentarzy :

 1. Prześliczna karteczka.
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Craft Passion.

  OdpowiedzUsuń
 2. wawwww så super flot ♥

  10000 tak for at du deltager på Card and scraps udfordring.

  knuzzzz ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. wawwww så super flot ♥

  10000 tak for at du deltager på Card and scraps udfordring.

  knuzzzz ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Så flott kort :)
  Tusen takk for at du deltar hos Card and Scrap.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kartka wyszła przepięknie. Istne cudo! Chciałabym tworzyć takie, ale jeszcze sporo przede mną pracy. Pozdrawiam. Będę tutaj częściej zaglądać. Daję lajka na fanpage'u i zapraszam do siebie http://ninahscrapworld.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń