niedziela, 3 kwietnia 2016

INVITATIONS FOR FIRST COMMUNION

Witajcie. Dziś chciałabym pokazać niebanalne zaproszenia komunijne. W zupełnie innej, niestandardowej kolorystyce. Uwielbiam tego typu projekty - tym bardziej chciałam je Wam pokazać. Warto czasem zrobić coś zupełnie innego - jak widać nie tylko w bieli może być elegancko. 
Hello my blog fans. Today I would like to show remarkable  invitations for First Communion. In a completely different, non-standard colors. I love this type of project - that's why  I wanted to show you them. It is worth to do something completely different sometimes - as can be seen not only in white can be elegant.
Wykorzystałam :

Pozdrawiam serdecznie, Paulina


7 komentarzy :

 1. Wyszły fantastycznie...Zdecydowanie ciekawsze niż te tradycyjne:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne, choć nietypowe pod względem stylu i kolorystyki - fajnie, że złamałaś schemat. Dziękuję za udział w wyzwaniu Sklepu Od A do Zet.

  OdpowiedzUsuń
 3. Te zaproszenia już wcześniej przykuło moją uwagę. Może dlatego, że ich kolorystyka jest taka niespotykana, a może też dlatego, że sama uwielbiam koronki przez co zaproszenia są takie w moim stylu :) Piękne i bardzo przyjemne dla oka. Cieszę się, że dołączyłaś do naszej zabawy. Pozdrawiam i życzę powodzenia. MargoLa z Dt sklepu Od A do Zet.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje. Wykonanie ich było czystą przyjemnością. Uwielbiam nieszablonowe projekty :) Pozdrawiam serdecznie :*

   Usuń
 4. Piękne! Dziękuje za udział w wyzwaniu Sklepu Od A do Zet. Pozdrawiam -Gosia

  OdpowiedzUsuń