poniedziałek, 23 maja 2016

ROMANTIC MESS

Nie zaskoczę Was propozycją na dziś ...Sięgając po papier Lemonade - kolekcję Victorian Garden , kartkę mogę wykonać z "zamkniętymi oczami". To chyba moja ulubiona kolekcja po "This is the man's world :-)
I guess I will not surprise you today... When I reach the paper from Lemonade - for the Victorian Garden collection, I can make a card with my eyes closed. It's my favourite collection, after the "This is a man's world" :-) Twórzcie, sięgajcie po nowe techniki i rozwiązania. Starajcie się znaleźć swój styl - coś w czym czujecie się jak ryba w wodzie. Jak widzicie "artystyczny nieład" w stylu vintage to coś, co mnie pochłonęło... Z miłą chęcią poczytam o Waszych ulubionych stylach, technikach, a w wolnej chwili odwiedzę blogi. Do usłyszenia :-)"
Create, try various techniques and solutions. Try to find your style, something that makes you feel like a duck in water. As you can see, the vintage style "artistic mess" absorbed me totally...
I'd like to read about your favourite styles and techniques, and in spare time I'd love to visit your blogs. See you :-)"

Listę użytych materiałów znajdziecie na blogu Lemonade.
The list of used materials you will find on the Lemonde's blog.

Buziaki , Paulina / Kisses, Paulina 

1 komentarz :