środa, 5 lipca 2017

MIRROR EFFECT

Witajcie. W Sklep-Ewa.pl pojawiły się nowe media - Cadence. Dziś pokażę Wam jedno z nich, a mianowicie preparat do tworzenia lustrzanej powierzchni. Sprawdzi się idealnie do tworzenia lampionów, dekoracji domu ale również przyda się w scrapbookingu. Osobiście uwielbiam tekturki - szczególnie te, które mają dwie warstwy. Już dawno myślałam o tym by nadać im srebrny odcień ale jeszcze nie znalazłam idealnej mgiełki. Ten produkt sprawdza się idealnie - tworzy równą powierzchnię, dociera w każdy zakamarek (nawet w tych skomplikowanych wzorach).
Przygotowałam dla Was kilka propozycji - dziś czysto technicznie, pokazowo.Preparat naniesiony na szkło :


Preparat naniesiony na taśmę klejącą, która po przyklejeniu i odklejeniu daje taki efekt :


Tekturka :

Lampion, wazonik - gotowy do dalszego ozdobienia :

Tutaj produkt nie jest jeszcze w pełni suchy:


Efekt po całkowitym wyschnięciu :


Musze przyznać, że efekt lustra fajnie utrzymuje się na paznokciach. Zapomniałam założyć rękawiczek więc nieumyślnie udało mi się to również sprawdzić.

Jedyny minus jaki zauważyłam to zapach - mocno alkoholowy, zatem nie polecam używać tego preparatu w przy kreatywnych zabawach z dziećmi.

Mam nadzieję, że tego rodzaju post przypadnie Wam do gustu. Może macie jakieś pytania odnośnie konkretnego przedmiotu w Sklepie, jesteście ciekawe jak się sprawdza, nakłada itp.

Śmiało pytajcie - a my postaramy się odpowiedzieć lub przedstawić wszystko co i jak w formie takiego posta jak dziś.

Materiały : Medium Cadence- efekt lustra

Pozdrawiam serdecznie, Paulina


1 komentarz :